Rynek w Poddębicach w łódzkim. Takiej oferty za czereśnie jeszcze nie widziałem
Teraz zadanie matematyczne: ile wyniesie cena za kilogram jeśli założymy, że jedna sztuka waży 8 gramów?

Lub zarejestruj się za pomocą e-maila
Mar 26, 2025 0
Mar 26, 2025 0
Mar 26, 2025 0
Mar 26, 2025 0
Mar 26, 2025 0