НАТО в Україні шукає Senior Programme Officer. Які умови, вимоги і обов’язки
Представництво НАТО в Україні відкрило вакансію Senior Programme Officer. Ця людина відповідатиме за координацію проєктів військової допомоги та взаємодію Альянсу і України. Про це представництво НАТО в Україні повідомило на сторінці в Facebook. Основні обов’язки: Моніторинг проєктів допомоги, які фінансує НАТО.Робота з українськими державними установами та міжнародними організаціями.Аналіз потреб України у військовій та безпековій сферах.Контроль бюджетів, фінансової звітності та ефективності програм.Організація візитів українських делегацій до штаб-квартири НАТО.Перекладання документів з англійської на українську та навпаки.організацію культурних проєктів та інші завдання. Основні вимоги: Бути громадянином України або мати постійний дозвіл на проживання.Мати вищу освіту (бажано в суміжній сфері).Володіти англійською та українською на рівні C1-C2.Мати щонайменше 5 років досвіду управління програмами або проєктами.Впевнено користуватися MS Office.Не мати судимості та пройти перевірку безпеки. Додаткові переваги: Досвід роботи на подібній посаді.Досвід роботи в міжнародних організаціях, посольствах або військовому середовищі.Досвід в управлінні проектами та програмами, а також консультаціях з зацікавленими сторонами в міжнародних організаціях, посольствах або подібних установах.Досвід роботи з установами сектору безпеки та оборони.Готовність працювати поза звичайними робочими годинами, коли це необхідно. Що пропонують: Зарплата — 3752,90 євро на місяць (до оподаткування).Соцпакет — медичне страхування, включно з покриттям нещасних випадків.Безпека — представництво НАТО запроваджує особливі заходи безпеки для співробітників, зважаючи на ситуацію в Києві.Контракт — 3 роки з можливістю продовження. Як подати заявку Треба надіслати резюме на пошту hr.admin@nru.nato.int, вказавши в темі листа назву вакансії. Також потрібно додати контактні дані двох осіб, які можуть надати рекомендації. Дедлайн — 28 лютого 2025 року. Також представництво НАТО застерігає від використання штучного інтелекту для написання резюме та супровідних листів. Якщо помітять ознаки застосування ШІ, кандидата не розглядатимуть.

Представництво НАТО в Україні відкрило вакансію Senior Programme Officer. Ця людина відповідатиме за координацію проєктів військової допомоги та взаємодію Альянсу і України.
Про це представництво НАТО в Україні повідомило на сторінці в Facebook.
Основні обов’язки:
- Моніторинг проєктів допомоги, які фінансує НАТО.
- Робота з українськими державними установами та міжнародними організаціями.
- Аналіз потреб України у військовій та безпековій сферах.
- Контроль бюджетів, фінансової звітності та ефективності програм.
- Організація візитів українських делегацій до штаб-квартири НАТО.
- Перекладання документів з англійської на українську та навпаки.
- організацію культурних проєктів та інші завдання.
Основні вимоги:
- Бути громадянином України або мати постійний дозвіл на проживання.
- Мати вищу освіту (бажано в суміжній сфері).
- Володіти англійською та українською на рівні C1-C2.
- Мати щонайменше 5 років досвіду управління програмами або проєктами.
- Впевнено користуватися MS Office.
- Не мати судимості та пройти перевірку безпеки.
Додаткові переваги:
- Досвід роботи на подібній посаді.
- Досвід роботи в міжнародних організаціях, посольствах або військовому середовищі.
- Досвід в управлінні проектами та програмами, а також консультаціях з зацікавленими сторонами в міжнародних організаціях, посольствах або подібних установах.
- Досвід роботи з установами сектору безпеки та оборони.
- Готовність працювати поза звичайними робочими годинами, коли це необхідно.
Що пропонують:
- Зарплата — 3752,90 євро на місяць (до оподаткування).
- Соцпакет — медичне страхування, включно з покриттям нещасних випадків.
- Безпека — представництво НАТО запроваджує особливі заходи безпеки для співробітників, зважаючи на ситуацію в Києві.
- Контракт — 3 роки з можливістю продовження.
Як подати заявку
Треба надіслати резюме на пошту hr.admin@nru.nato.int, вказавши в темі листа назву вакансії. Також потрібно додати контактні дані двох осіб, які можуть надати рекомендації. Дедлайн — 28 лютого 2025 року.
Також представництво НАТО застерігає від використання штучного інтелекту для написання резюме та супровідних листів. Якщо помітять ознаки застосування ШІ, кандидата не розглядатимуть.